O firmie


astin

Kilka słów o nas

Firma CDP Wrocław (wcześniej Indeco-System Wrocław) została założona w 1998 roku we Wrocławiu. Od tego czasu nieprzerwanie dostarczamy Państwu szafy z drzwiami suwanymi, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble na zamówienie (w tym zabudowy skosów, poddaszy, meble łazienkowe, meble do salonu, drzwi przejściowe przesuwne i podwieszane).

 

 

 

kuchnia2

Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami a także temu że posiadamy własną produkcję zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość oferowanych mebli w atrakcyjnych cenach oraz krótkie terminy realizacji.

Projektujemy, produkujemy i montujemy meble głównie dla klientów z Wrocławia i okolic, współpracujemy z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi.  

Przy produkcji drzwi systemowych i mebli nie korzystamy z pomocy podwykonawców!

 

mieszkanie1

 

Nasze usługi świadczymy za pomocą dwóch salonów ekspozycyjnych na terenie Wrocławia gdzie wykwalifikowi projektanci zapewniają fachową obsługę i doradztwo. W naszych salonach możecie Państwo obejrzeć możliwe rozwiązania, zapoznać się z bogatą ofertą kolorystyczną, wykonać projekt 3D wymarzonej zabudowy i uzyskać wycenę.

 

PROJEKT KONCEPCYJNY I WYCENA ZAWSZE SĄ U NAS GRATIS !

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies, nie gromadzi danych informacje o plikach cookies